www.beatadudek.pl
 

BIURO RACHUNKOWE
BD Nysa, usługi informatyczne Beata Dudek

Usługi księgowe - kompleksowa oferta

PIT za 2013Zwrot podatku z zagranicyPełna księgowośćKPiRRyczałtKadry i płacePozostałe usługiCennikeKsięgowyiFaktury 24Finanse ON-LINE

Biuro Rachunkowe BD Beata Dudek w Nysie to profesjonalna, kompleksowa obsługa księgowa osób prawnych, fundacji i stowarzyszeń, spółek osobowych, oraz osób fizycznych.

ZAKRES USŁUG.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, deklaracje podatkowe, rozliczenia osób fizycznych (PIT), obsługa kadrowo - płacowa, ZUS.

eKSIĘGOWY.

Czas to pieniądz więc skorzystaj z naszej strefy klienta - wysyłasz i odbierasz dokumenty w postaci elektronicznej - szybko i wygodnie, o dowolnej porze dnia, bez żadnych dodatkowych kosztów.

FINANSE ON-LINE.

Informacja to podstawa - dajemy Ci, całkowicie bezpłatnie, dostęp do danych finansowych firmy 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie dzięki możliwości przeglądania ich poprzez Internet.

iFAKTURY24.

Naszym klientom oferujemy bezpłatny program do wystawiania dokumentów sprzedaży dostępny przez przeglądarkę internetową. Jest to rozwiązanie dedykowane dla mikro i małych firm.

OPROGRAMOWANIE KSIĘGOWE.

Swoim klientom oferujemy własne oprogramowanie księgowe dla małych i średnich firm (książka przychodów i rozchodów) w przystępnej cenie oraz wdrożenie oprogramowania dostosowane do indywidualnych potrzeb. 

ZWROT PODATKU DOCHODOWEGO Z ZAGRANICY.

Biuro Rachunkowe BD oferuje pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku dochodowego dla osób, które pracowały w Czechach, USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Holandii, Niemczech, Australii, Nowej Zelandii lub Kanadzie.

ZASIŁEK RODZINNY Z ZAGRANICY.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zasiłku rodzinnego z Austrii,Niemiec i Norwegii.

ZWROT UBEZPEICZENIA ZDROWOTNEGO Z HOLANDII.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zwrotu dodatku do ubezpieczenia zdrowotnego (Zorgtoeslag) z Holandii.

ZWROT PODATKU VAT NA MATERIAŁY BUDOWLANE.

Podatnik, który przed dniem 1 stycznia 2014 roku poniósł wydatki na zakup materiałów budowlanych podlegających zwrotowi podatku VAT będzie miała prawo ubiegać się po dniu 31 grudnia 2013 roku o zwrot części tych wydatków poniesionych i udokumentowanych fakturą wg. harmonogramu:

wniosek dotyczący wydatków poniesionych od dnia 1 maja 2004 r. do 31 grudnia 2005 r. - składa się  nie później niż do 31 grudnia 2014 r.

wniosek dotyczący wydatków poniesionych od 1 stycznia 2006 r. do 31 grudnia 2007 r. - składa się nie później niż do 31 grudnia 2015 r.

wniosek dotyczący wydatków poniesionych od 1 stycznia 2008 r. do 31 grudnia 2009 r. - składa się nie później niż do 31 grudnia 2016 r.

wniosek dotyczący wydatków poniesionych od 1 stycznia 2010 r. do 31 grudnia 2011 r.  - składa się nie później niż do 31 grudnia 2017 r.

wniosek dotyczący wydatków poniesionych od 1 stycznia 2012 r. do 31 grudnia 2013 r. - składa się nie później niż do 31 grudnia 2018 r.

 

 

 

ZALEŻY CI NA TWOICH PIENIĄDZACH ?

77 448 11 10

603 374 773

biuro@beatadudek.pl
Centrum Biznesowo - Hotelowe Lider
ul. M. Piłsudskiego 40, Nysa, lok. 405a

Dlaczego Biuro Rachunkowe BD?

Zastanawiasz się, dlaczego miałbyś skorzystać właśnie z usług naszego biura w nysie?

  • źródło: www.sxc.hu;  autor: ThreeOakŚwiadczmy usługi księgowe w oparciu o Certyfikat Księgowy nr 5852/2004.
  • Pełny profesjonalizm i duże doświadczenie nie pozwalają nam na pomyłki, pomimo to ubezpieczamy nasze działania aby nasi klienci zawsze mogli spać spokojnie.
  • Oferujemy niezwykle elastyczne formy współpracy i zróżnicowany zakres usług.
  • Dobrze i tanio to tylko w (...) i oczywiście u nas ...